Модернізація комп’ютера

Модернізація комп’ютера (апгрейд; upgrade) — заміна окремих компонентів комп’ютера більш досконалі чи потужні.

Модернізація комп'ютера у Львові

Основні способи модернізації ПК:

  • збільшення обсягу оперативної пам’яті – на материнських платах сучасних ПК зазвичай передбачено кілька роз’ємів під модулі пам’яті. Як правило, на сайті виробника завжди можна уточнити максимальний обсяг оперативної пам’яті, що підтримується, і частотні характеристики. Якщо в комп’ютері потрібно збільшення обсягу оперативної пам’яті, то є сенс придбати модулі більшого обсягу або з більш високими характеристиками.
  • збільшення об’єму жорсткого диска — жорсткий диск ПК є знімним пристроєм, що кріпиться всередині системного блоку і підключений до материнської плати через стандартний інтерфейс (звичайно IDE або SATA). Як правило, до материнської плати можна підключити кілька жорстких дисків, що дозволяє збільшити обсяг пам’яті для зберігання даних. З іншого боку рік за роком виробники жорстких дисків збільшують швидкість їх роботи, тому купивши новий жорсткий диск, як правило, отримаєте не тільки додатковий обсяг для зберігання даних, але й збільшите швидкість доступу до файлів. Окремо варто наголосити на можливості організації RAID масивів на сучасних материнських платах.
  • заміна відеокарти — відеокарта (графічний адаптер) дозволяє підвищити якість відтворення графіки та вищої продуктивності в іграх та графічних програмах. Якщо вам потрібно вичавити максимум з вашого комп’ютера, можна встановити кілька відеокарт і налаштувати їх паралельну роботу.
  • модернізація процесора – найпростіший і очевидний спосіб збільшити продуктивність ПК – це заміна процесора, але кінцева продуктивність ПК пов’язана з продуктивністю інших комплекуючих (при використанні оперативної пам’яті з низькою частотою або маленьким об’ємом, повільного жорсткого диска – приріст у продуктивності буде мало відчутним).
  • модернізацію програмної частини. Часто можна збільшити продуктивність ПК шляхом встановлення оновлень програмного забезпечення. Наприклад, встановивши SP1 на Windows 7, можна значно збільшити продуктивність комп’ютера, без необхідності купівлі обладнання. Також підвищити продуктивність ПК та додати нові функції з керування апаратною частиною ПК можна оновленням драйверів.

Модернізація комп’ютера в Одесі

Наша адреса: м. Одеса, вул. Сахарова 3г, 1 секція, офіс 2.

Телефони: +380637356017 (Viber/Telegram/WhatsApp/Messenger).