Ми успішно відновлюємо дані практично з усіх типів флешок та карт пам’яті, таких як, USB-flash, microSD, miniSD, SDHC, CompactFlash, Memory Stick, xD, марок: A-Data, Apacer, Corsair, GoodRam, Hikvision, HI-RALI, Kingston, Patriot, PNY, Samsung, SanDisk, Silicon Power, Smartbuy, Strontium, Super Power, T&G, Team, Transcend, Verbatim, Western Digital, TakeMS, Uniq, Tribe, Qumo, та ін.

Відновлюємо дані з флешки незалежно від того, чи пошкоджена вона фізично, не розпізнається операційною системою або не монтується в камері, фотоапараті та інших пристроях. Сюди входять флешки, розмір яких відображається як 0 МБ, не правильно відображається об’єм, не розпізнається комп’ютером, пристрій просить відформатувати, або пише, що карта захищена від запису.

Твердотільні накопичувачі, такі як USB-флешка, картка SD, картка пам’яті або SSD-накопичувач, мають ряд переваг у порівнянні з іншими носіями інформації. У порівнянні з жорсткими дисками, накопичувачі на основі флеш-пам’яті працюють швидше, мають більш високу щільність зберігання і не містять частин, що рухаються. Але, якого б типу носій не був, він рано чи пізно виходить із ладу.

У випадках, коли у флешки була пошкоджена або закорочена плата електроніки, пошкоджено контролер або зношена мікросхема пам’яті, відновлення даних з флеш-накопичувача робиться шляхом випаювання мікросхеми NAND і зчитування її необробленого вмісту за допомогою спеціального Flash-рідера програмно-апаратного комплексу, що входить до складу PC-3000 Flash.

Вміст чіпа NAND являє собою безладну суміш як даних користувача, так і системних даних, необхідних для роботи флеш-накопичувача. Завдання мікросхеми контролера розібратися у всьому цьому. Читання мікросхеми пам’яті – це найлегша частина роботи. На наступному етапі, перед тим як ми побачимо щось схоже на дані користувача, необхідне вирішити безліч завдань, таких як, корекція помилок ECC, перечитування секторів, визначення алгоритмів, усунення різних перетворень, емуляція роботи контролера, збірка образу, і багато іншого.
З падінням цін на USB-флешки та SD-карти, багато виробників переходять на монолітну флеш-пам’ять. Традиційні SSD або Flash-накопичувачі використовують мікросхеми пам’яті NAND та контролер, встановлені на платі разом із резисторами, конденсаторами та провідниками. Але оскільки виробники намагаються знизити витрати і зробити пристрої більш водонепроникними та ударостійкими, це часто є конструкцією «все в одному». У цих пристроях мікросхеми пам’яті, контролер та всі дрібні компоненти укладені в один невеликий корпус. Такі пристрої називаються монолітними флешками.
Користувачам часто буває важко визначити, накопичувач із якою технологією вони купують. Одна і та сама модель флешки з таким же пластиковим корпусом може містити як традиційну, так і монолітну флешку. Це створило проблеми як для користувачів, так і для спеціалістів з відновлення даних.
Для відновлення даних з монолітних флеш-накопичувачів потрібно підключити рідер безпосередньо до контрольних точок, які зазвичай приховані під захисним шаром. Після розпаювання крихітних проводків до певних контактів ми можемо отримати доступ до чіпа NAND. Це вважається найскладнішим випадком відновлення даних із Flash-накопичувачів.
Між різними марками та моделями флешок кожна мікросхема контролера виконує свою роботу трохи по-різному. Що стосується монолітів, то немає стандарту розпинування. Через те, що на ринку представлені сотні різних пристроїв, розпинування також може відрізнятися.
Наявність у нас програмно-апаратного комплексу PC-3000 Flash, знань і великого досвіду, дає можливість відновлювати дані з будь-яких справних і несправних флеш-накопичувачів безпосередньо з чіпа пам’яті, коли звичайним способом це зробити неможливо.
Прайс-лист на відновлення даних
Наша адреса: м. Одеса, вул. Сахарова 3г, 1 секція, офіс 2.
Час роботи: Щодня (за попереднім записом).
Телефони: +380637356017 (Viber/Telegram/WhatsApp/Messenger).