Комплекс PC-3000 Flash дозволяє отримати доступ до даних користувача в ситуації, коли накопичувач пошкоджений і доступ до даних через штатний інтерфейс неможливий.

Відновлення даних з USB накопичувачів, карток пам’яті, мобільних пристроїв зберігання інформації
Комплекс PC-3000 Flash використовує власну технологію прямого доступу до мікросхем flash-пам’яті. При цьому мікросхема випаюється з накопичувача і зчитується на спеціальному пристрої зчитування — Flash reader, що входить до складу комплексу, що дозволяє отримати доступ до даних у випадках, коли контролер накопичувача несправний. Ця технологія дозволяє збільшити можливість успішного відновлення даних навіть у разі фізично пошкоджених накопичувачів.
У комплексі реалізована велика, періодично доповнювана база мікросхем пам’яті, що дозволяє для таких мікросхем виконувати ідентифікацію та читання в автоматичному режимі. Складні (стекові) організації, які з кількох частин, також визначаються комплексом автоматично.
Сучасні мікросхеми NAND пам’яті досить складні пристрої, схильні до явищ зносу, що є основною причиною логічного пошкодження накопичувача.
Для отримання максимально якісного результату при їх читанні крім дотримання вимог стандартних специфікацій потрібно:
- використання розширених можливостей низькорівневих режимів вичитування (Read Retry);
- наявність багатоконтурного керованого джерела живлення (вбудований адаптер керування живленням);
- застосування керуючих ліній із підвищеними струмовими характеристиками;
- наявність якісних та зручних адаптерів для всіх типів корпусу NAND мікросхем;
- постійно оновлювана база ресурсів, що використовуються під час роботи над завданням;
- наявність постійно актуальної бібліотеки кодів корекції помилок (ECC).
Крім цього, у пристрої зчитування Flash Reader передбачено оновлення програми керування. Це дозволяє оперативно додавати підтримку нових типів мікросхем із суворим дотриманням усіх вимог, необхідних для їхньої коректної роботи.
За наявності інтернет-з’єднання комплекс має можливість автоматично перевіряти наявність більш актуальної версії наступних ресурсів:
- бібліотека мікросхем пам’яті;
- бібліотека алгоритмів ECC;
- бібліотека XOR;
- бібліотека алгоритмів аналізу, методів підготовки та методів дослідження;
- бібліотека форматів сторінок;
- бібліотека схем харчування;
- бібліотека режимів вичитування;
- бібліотека динамічних XOR.
За наявності таких виконується завантаження ресурсу з сервера технічної підтримки компанії «АСЕLab», і ресурс оновлюється.
Крім широкого спектру ручних і візуальних режимів, до складу комплексу входять напівавтоматичні методи відновлення даних, що надають допомогу, як у простих, так і складних випадках.