Ремонт материнських плат

Материнська плата (від англ. motherboard, скорочено MB, зустрічається назва mainboard – головна плата) – основа будь-якого комп’ютера чи ноутбука. Фізично є багатошаровою друкованою платою на якій встановлюються основні компоненти комп’ютерної системи – процесор, пам’ять, відеокарта, різні контролери та ін. Містить роз’єми для підключення периферійних пристроїв, а також підключення додаткових контролерів, для яких зазвичай використовуються шини USB, PCI і PCI-Express . Багато сучасних материнських плат підтримують бездротові пристрої, що використовують протоколи IrDA, Bluetooth, Wi-Fi.

p61201-125604

Найбільш значною частиною материнської плати є чіпсет, що представляє собою набір мікросхем системної логіки. Як правило, складається з двох мікросхем – Memory Controller Hub або північний міст (Northbridge) і I/O Controller Hub або південний міст (Southbridge). Трапляються менш поширені рішення з об’єднаними мостами в одному чіпі. Північний міст (швидка мікросхема), забезпечує взаємодію процесора з пам’яттю та графічною системою. Є готові рішення з інтегрованою у північний міст відеопідсистемою. Південний міст (повільна мікросхема), забезпечує взаємодію між процесором і жорстким диском, картами PCI, інтерфейсами IDE, SATA, USB та ін Саме північний і південний мости, в основному, визначають характеристики материнської плати і пристрої, що підтримуються нею.

p61129-110626

Ми проводимо ремонт материнських плат будь-яких моделей, виробників та призначення, включаючи ноутбучні, серверні та промислові. Використання професійного досвіду, обладнання та сучасних матеріалів дозволяє нам проводити весь спектр робіт з ремонту материнських плат – від мікропайки SMD компонентів до реболлінгу BGA чіпів.

Перелік робіт включає безліч найменувань, найбільш поширені:

  • Заміна, перепаювання (реболлінг) північних та південних мостів;
  • Заміна, перепаювання будь-яких BGA та SMD компонентів материнської плати;
  • Перепрошивка, заміна мікросхем BIOS;
  • Відновлення пошкоджених струмопровідних доріжок;
  • Ремонт ланцюгів живлення процесора, пам’яті, AGP, PCI, PCI-E та ін;
  • Заміна, перепаювання сокетів, слотів AGP, PCI-E, слотів пам’яті, ін. слотів розширення;
  • Заміна роз’ємів живлення, IDE, SATA, PS/2, USB, COM, LPT, LAN та ін.

Сервісний центр Kp.od.ua здійснює ремонт та заміну материнських плат будь-яких моделей комп’ютерів та ноутбуків (Asus, Acer, Lenovo, HP, Compaq, Fujitsu, Dell, MSI, LG, Samsung, Apple та інших виробників).

Прайс-лист на послуги нашого сервісу

Наша адреса: м. Одеса, вул. Сахарова 3г, 1 секція, офіс 2.

Час роботи: Щодня (за попереднім записом).

Телефони: +380637356017 (Viber/Telegram/WhatsApp/Messenger).