Ремонт ноутбуків Dell в Одесі

Ви є щасливим власником ноутбука Dell, то, напевно, вже встигли оцінити його високу якість і хотіли б, щоб він залишався в робочому стані якомога довше. На випадок, якщо Вам буде потрібна допомога з Вашим пристроєм, Сервісний центр Kp.od.ua надає послуги з ремонту ноутбуків Dell в Одесі.

Ремонт ноутбуків Dell у Львові

Незважаючи на те, що Dell є одним з провідним виробником комп’ютерної техніки та випускає високоякісні та багаторазово перевірені на працездатність пристрою, вони також можуть вийти з ладу.

Профілактика ноутбука
Як і всі ноутбуки, Dell потребують регулярного чищення. Під час роботи в їхній корпус потрапляють дрібні частинки пилу, які знижують ефективність роботи системи охолодження і призводять до перегріву. В результаті ноутбук починає працювати повільніше, сильніше шумить, може мимоволі вимкнутись, а якщо всі ці прояви проігнорувати, то в результаті можна залишитися без відеокарти або кулера. Періодична профілактика ноутбука або комп’ютера допоможе Вам уникнути передчасного виходу з експлуатації пристрою, проводьте її регулярно і тільки в спеціалізованому сервісному центрі. Наші інженери дбайливо розберуть пристрій, видалять усі сліди забруднення, замінять термопасту. Залежно від умов використання (що більше пристрій працює в запилених приміщеннях, тим важливіше вчасно проводити чищення) ноутбук слід чистити не менше 1-2 разів на рік.

Заміна відеокарти в ноутбуці
Якщо профілактика не проведена вчасно, перегрів може призвести до виходу з ладу відеокарти. Виявляється це зазвичай появою на екрані ноутбука різноманітних артефактів: смуг, квадратів, появи на екрані кількох копій зображення. Іноді відеокарта виходить з ладу, якщо ноутбук використовується як ігрова машина в спекотному приміщенні без перерв протягом декількох годин, або коли пристрій стоїть на нерівній поверхні, а вентиляційні отвори закриті (наприклад, на ковдрі). Заміна відеокарти у ноутбуці Dell – складна операція, яку зможуть виконати лише професіонали.

Заміна дисплея ноутбука
Якісні дисплеї, що використовуються в ноутбуках Dell, дуже рідко виходять з ладу через виробничі дефекти. Практично завжди їх несправності пов’язані з людським фактором – внаслідок неакуратного поводження чи недбалості. Матриця ноутбука може тріснути або розлетітися на частини внаслідок падіння, удару, стискання, потрапляння сторонніх предметів під закриту кришку ноутбука. На жаль, технологій відновлення треснувшого дисплея не існує, буде потрібно заміна дисплея ноутбука.

Зверніть увагу! Якщо на дисплеї Вашого пристрою немає видимих ​​пошкоджень, але при цьому виникли проблеми із зображенням (темний екран, занадто бліда «картинка», смуги, що біжать по екрану або інші артефакти), тобто ймовірність, що Вам потрібно замінити не матрицю, а відеокарту (шлейф матриці, лампу підсвічування екрану, інвертор тощо). Остаточно встановити, що саме вийшло з ладу, можуть лише фахівці.

Заміна клавіатури в ноутбуку
Клавіатури в ноутбуках часто виходять з ладу як від природного механічного зношування, так і від недбалих дій користувача (попадання рідини, механічних впливів). Відламана клавіша або механізм її кріплення – часта проблема, яку можна найчастіше вирішити без заміни клавіатури. А от якщо у Вас не працює одна, кілька клавіш або вся клавіатура, то в більшості випадків Вам буде запропоновано замінити клавіатуру на нову. Причиною цього є той факт, що клавіатури не знаються і відповідно її ремонт неможливий.

Ремонт блока живлення ноутбука
Оскільки ноутбук – це мобільний пристрій, який працює в найрізноманітніших умовах, на блок живлення та роз’єм може припадати велике навантаження. Стрибки напруги або випадкові ривки за провід можуть призвести до різних поломок і необхідності ремонту блока живлення ноутбука. Якщо блок живлення не працює, його потрібно якнайшвидше відремонтувати або замінити, оскільки це може спричинити більш серйозні несправності, наприклад, з материнською платою. Залежно від того, що саме сталося з Вашим мережним адаптером, наші спеціалісти проведуть його ремонт, а якщо це неможливо – запропонують заміну на новий оригінальний блок живлення.

Заміна акумулятора
Акумулятор будь-якого ноутбука має обмежений ресурс, який з часом зменшується. Якщо ємність батареї помітно зменшилася, ноутбук втрачає свою основну перевагу перед стаціонарним комп’ютером – він фактично перестає бути мобільним. Крім того, батарея може здутися, що становить небезпеку для цілісності корпусу ноутбука. Ремонт батареї є недоцільним, ми запропонуємо Вам замінити її на нову оригінальну батарею з гарантією від 3-х місяців.

Ремонт звукової карти ноутбука
Причини, через які в ноутбуці пропадає або хрипить звук, може бути чимало. Наприклад, несправність самих динаміків ноутбука, але найсерйозніша з них пов’язана з несправністю звукової карти. Найчастіше у ноутбуках Dell звукова карта інтегрована у материнську плату. Щоб виконати ремонт звукової карти в ноутбуці, досвідчені інженери відпаюють пошкоджену мікросхему та встановлять нову оригінальну деталь.

Звернувшись до Сервісного центру Kp.od.ua, Ви зможете відремонтувати Ваш ноутбук настільки оперативно, наскільки це в принципі можливо, і з безумовною якістю. При проведенні ремонту ми надаємо гарантію на встановлені комплектуючі від 90 днів до 36 місяців в залежності від запчастини. Ми пропонуємо як ремонт Dell в Одесі, так і ремонт ноутбуків з інших регіонів України (доставка здійснюється службою Нова Пошта).

Самостійне втручання вкрай не рекомендується, оскільки воно може спричинити значно великі матеріальні збитки і проблеми, а вартість послуг з ремонту ноутбуків Dell може зрости в кілька разів. Якщо необхідних деталей ми не маємо, ми замовимо їх безпосередньо у виробника.

Прайс-лист на послуги нашого сервісу

Наша адреса: м. Одеса, вул. Сахарова 3г, 1 секція, офіс 2.

Час роботи: Щодня (за попереднім записом).

Телефони: +380637356017 (Viber/Telegram/WhatsApp/Messenger).