Заміна батареї ноутбука

Акумуляторна батарея один із важливих елементів ноутбука, без якого ноутбук стає просто стаціонарним комп’ютером. АКБ ноутбука рятує від втрати даних та інформації при відключенні електроенергії. У разі вимкнення електрики ноутбук автоматично переключиться на акумулятор. Можна порівняти АКБ з УПС, але, звичайно ж, від перепадів напруги це не врятує.

Заміна батареї ноутбука у Львові

Помічено погану тенденцію якості виготовлення батареї, яке помітно погіршилося за останні роки. Але якщо дотримуватися правил експлуатації АКБ, можна продовжити термін її служби. До оптимальних режимів рекомендованим заводом виробником можемо додати: Не залишати акумулятор повністю розряджений більше ніж на тиждень.

Ми не займаємося перепакуванням старих акумуляторних батарей для ноутбуків. Встановлюємо лише нові АКБ, придбані у перевірених постачальників. Обов’язково поширюється гарантія на будь-які замінені запчастини, в тому числі батареї для ноутбуків. Після заміни акумуляторної батареї в ноутбуці проводиться обов’язкове тестування.

Сервісний центр Kp.od.ua здійснює заміну акумуляторних батарей будь-яких моделей ноутбуків (Asus, Acer, Lenovo, HP, Compaq, Fujitsu, Dell, MSI, LG, Samsung, Apple та інших виробників).

Прайс-лист на послуги нашого сервісу

Наша адреса: м. Одеса, вул. Сахарова 3г, 1 секція, офіс 2.

Час роботи: Щодня (за попереднім записом).

Телефони: +380637356017 (Viber/Telegram/WhatsApp/Messenger).