Ремонт жорстких дисків

Ремонт жорсткого диска можливий за явних пошкоджень: згоріла плата електроніки або зламався роз’єм. При включенні HDD не видає звуків, не обертається. При несправності плати електроніки виконується її ремонт або заміна на справну з перепаюванням ПЗУ.

При логічних збоях та пошкодження файлової системи можливе виправлення помилок. У більшості випадків проблему можна спробувати вирішити самостійно. Напишіть нам, щоб отримати безкоштовну онлайн-допомогу.

У випадках проблем усередині гермоблоку: несправність блоку головок, пошкодження поверхні, масові дефекти – повноцінний ремонт практично неможливий, але можливе відновлення інформації.

Якщо Вам необхідно витягти цінні для Вас дані з несправного жорсткого диска і зробити це потрібно швидко та з мінімальними ризиками, звертайтесь до нас, займаємося професійним відновленням даних із неробочих жорстких дисків.

Диск почав видавати сторонні звуки, скрегіт, стукіт? Якнайшвидше вимкніть диск. Не намагайтеся вирішити проблему самостійно. Це може додати проблем або призвести до неможливості відновлення інформації. Для відновлення даних з пошкодженого HDD з максимальним шансом на успіх, потрібне спеціальне обладнання, знання та досвід.

Прайс-лист на відновлення даних

Наша адреса: м. Одеса, вул. Сахарова 3г, 1 секція, офіс 2.

Час роботи: Щодня (за попереднім записом).

Телефони: +380637356017 (Viber/Telegram/WhatsApp/Messenger).